Konto do wpłat na świetlicę szkolną:

Rodziców uczniów klas I-III, korzystających ze ŚWIETLICY prosimy o wpłatę:
90 zł / rok lub 10 zł / miesiąc
TERMIN WPŁAT: 31 października 2023 r.
WSZYSTKIE wpłaty, w tym także za świetlicę, uiszczane są przez rodziców na konto skarbnika klasowego, a następnie w całości będą przesyłane na konto Rady Rodziców
Dziękujemy.

Telefon do świetlicy: 660 574 372

Link do zapisu dzieci do świetlicy szkolnej oraz na zajęcia dodatkowe:

Instrukcja zapisu dziecka na zajęcia dodatkowe:
LINK

Skrót do dokumentów świetlicowych i regulaminu świetlicy
LINK

Harmonogram stałych zajęć w świetlicy:

LINK

Harmonogram cichych zajęć w świetlicy i odrabianie zadań domowych:

Majowe święta

Z okazji zbliżających się świąt, w naszej świetlicy tworzyliśmy patriotyczne dekoracje: plakaty, kotyliony, girlandy. Rozmawialiśmy o święcie Flagi, które obchodzone jest 2 maja, a także o święcie uchwalenia Konstytucji 3 maja.
29 kwietnia 2024

Nauka szycia

W tym tygodniu w czasie zajęć z nauki szycia, nasze Świetliki szyły rzeczy zaprojektowane przez siebie, m.in. torebki, maskotki, serduszka. Nasze uczennice są bardzo kreatywne i zaangażowane. Duma, duma i podziw!!!
27 kwietnia 2024

Dzień Ziemi

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem segregacji, ekologii i recyclingu. Z okazji tego szczególnego dnia obejrzeliśmy edukacyjne filmiki, sprawdziliśmy wiedzę w eko quizie i stworzyliśmy piękne dekoracje.

Zajęcia twórczo-techniczne Girlandy

Dzisiaj tworzyliśmy ozdobne girlandy na okna. Nasze dzieci stworzyły śliczne prace, które będą zdobiły ich domy!

Zabawa- świetna sprawa

W naszej świetlicy jest też sporo ruchu! Zabawa w ciuciubabkę, rzuty do celu, gra w piłkę i wiele innych aktywności.
23 kwietnia 2024

Zajęcia twórczo-techniczne tworzenie własnych opasek

Nasze świetliki na ostatnich zajęciach tworzyły opaski do włosów wg własnych projektów i pomysłów. Jak zwykle było przy tym wiele śmiechu i dobrej zabawy, a efekty jak zwykle imponujące!!!
22 kwietnia 2024

Zabawy sportowe przygotowane przez studentów AWF

Świetlicę odwiedzili studenci krakowskiego AWF-u. Przeprowadzili kilka zajęć sportowych z naszymi świetlikami. Było przeciąganie liny, skoki przez dużą skakankę, limbo.

Dzień Ziemi- teatrzyk świetlicowy przedstawia

Z okazji Dnia Ziemi świetliki z nauczycielką świetlicy przygotowały teatrzyk. Dzieci przedstawiły scenkę z wycieczki do lasu. Poruszono problem dbania o środowisko, szanowania zwierząt leśnych.

Zajęcia przyrodnicze

Z okazji zbliżającego się Święta Ziemi, dzieci w świetlicy rysowały swoje hasła dotyczące tego dnia. Co niszczy a co może ocalić naszą planetę. Oto efekty