Opiekun wolontariatu:

• Magdalena Galant, Teresa Machnik

Aktualności:

Bal Karnawałowy

24 stycznia w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy dla klas 1-3. Był to czas wypełniony muzyką i tańcem. W tym dniu nie mogło zabraknąć dekoracji, wprawiających w wystrzałowy nastrój. O dekoracje zadbali Wolontariusze. Poniżej na zdjęciu możecie Państwo podziwiać efekty.
8 lutego 2024

Certyfikat Wielkiego Serca

Nasza szkoła otrzymała Certyfikat Wielkiego Serca. Przypominamy, że w październiku Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało akcję ,,Wielka zbiórka dla burka i kocurka.
2 lutego 2024

Robótka

W tym roku szkolnym po raz pierwszy włączyliśmy się w akcję charytatywną Jest Robótka. Jej celem jest przygotowanie kartek świątecznych dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niegowie. Wolontariusze naszej szkoły własnoręcznie przygotowali piękne kartki z życzeniami, do wielu kartek zostały dołączone listy.
23 grudnia 2023

Dzień Wolontariusza

5 grudnia w Dniu Wolontariusza opiekun szkolnego koła wolontariatu p. Magdalena Galant wraz z uczennicami uczestniczyły w uroczystej Gali Wolontariatu. W trakcie Gali Prezydent Andrzej Kulig wręczał nagrody laureatom oraz skierował podziękowania dla wolontariuszy wyróżniających się charytatywną działalnością w trakcie roku szkolnego 2022-2023.
11 grudnia 2023

Dzień Życzliwości

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Dzień ten służy promowaniu idei pokoju na całym świecie poprzez okazywanie przyjaznych emocji. Ten dzień to okazja do zachęcenia uczniów naszej szkoły, aby okazywali sobie wzajemnie życzliwość nie tylko od święta, ale zwyczajnie na co dzień.
28 listopada 2023

Szkoła z misją

Fundacja Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio przesłała społeczności uczniowskiej podziękowania za aktywne włączenie się uczniów naszej szkoły w akcję "Kup Pan Szczotkę" oraz "Podaj mydło". Przez Fundację został również przyznany naszej szkole tytuł "SZKOŁA Z MISJĄ".
22 listopada 2023